Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Atakum / Samsun zetgrup55@gmail.com
0532 541 14 12

İş ortağımız olur musun? Would you be our business partner?

Dijital Medya Yönetimi konusunda işinde uzman iş ortakları arıyoruz. Birlikte kazan kazan modeli ile çalışıyoruz. İlgilenenler lütfen formu doldurup tarafımıza göndersin.

We are looking for business partners who specialize in Digital Media Management. Together we work with the "win win" model. Interested please fill in the form and send it to us.

http://zetgrup.com/wp-content/uploads/2017/12/6a00e54ee3905b883301b8d0e71a2b970-500x330.jpg

Zetajans olarak sizlerle birlikte çok büyük bir dijital medya yönetim ağı oluşturacağız. Gelen işleri branşlarınıza göre sizlere yönlendireceğiz. Böylece daha fazla tecrübe ve daha fazla para kazanmış olacaksınız. (((As Zetajans, we will create a huge digital media management network with you. We will direct incoming business to you according to your branches. So you will have more experience and more money.)))

Zetajans'a veya size gelen proje işleri paylaşıyoruz. Herkes kendi işi kapsamında fiyatını belirliyor. İş getiren % 20 kazanıyor. Kalan miktar işi yapanda kalıyor. Her iş için sözleşme ve taahhütler olacaktır. Herkes sözleşmeye ve taahhütlere uymak zorundadır. (((We share project work to Zetajans or you. Everyone sets the price for their own business. Bringing a job is earning 20%. The remaining amount is left on the job. There will be contracts and commitments for every job. Everyone has to comply with contracts and commitments.)))

İş ortağım / Business Partner