Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Atakum / Samsun zetgrup55@gmail.com
0532 541 14 12

EFEKTİF VİDEO TANITIM HİZMETİ

Marka işletmeler için görsellik olmazsa olmazdır. Zetajans işletmenizin yapısına yönelik en kaliteli ve en efektif video tanıtım hizmetini sizlere sunuyor.

Dilerseniz mevcut video ve fotoğraflarınız ilea montajlama işlemi gerçekleştirebilir veya kendi çekimlerimiz ile dünya standartların da profesyonel ekip tarafından tanıtım filminiz HD kalitede hazırlanır.

Ayrıca özel gün ve haftalara yönelik kişisel efektif tanıtımlar hazırlayabiliriz. Örneğin Düğün, nişan, sünnet düğünü, seminer, doğum günü, anneler günü öğretmenler günü, okul yıllıkları, bebeğinizin 1 yaş günü etkinliği gibi birçok özel ve özenle hazırlanmış kalıcı anılar için HD kalitede videolar hazırlayabiliriz.

 

http://zetgrup.com/wp-content/uploads/2017/11/llll-500x400.jpg
http://zetgrup.com/wp-content/uploads/2015/09/ajans-500x400.jpg

Şantiyeler, İş Sahaları, Fabrikalar, Kurumsal Firmalar, Kobiler, Kişisel talepler... vb. aklınıza gelen tüm konularda uzman ekip ve envanterimiz ile hizmetinizdeyiz.

HD çözünürlükte  görüntü işleme ve hazırlama altyapımızla tanışmalısınız. İhtiyacınız olan kısa veya uzun metrajlı video tanıtım filmini size kaliteli, etkileyici ve profesyonel biçimde  sunuyoruz.

Efektif video tanıtım hizmetimiz sizler ile yapılan görüşmeler neticesinde içeriği akışı ve kurgusal yapısı belirleyip harika bir iş çıkaracağız.

Ayrıca, ürün fotoğraf ve video çekimleri, hava (drone) çekimleri hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel çalışma anlayışı ve uygun fiyat uygulamalarımız ile zetajans sizin yanınızda.

Hızlı İletişim