Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Atakum / Samsun zetgrup55@gmail.com
0532 541 14 12

ARAÇ TAKİP SİSTEMLERİ

Araç takip sistemimiz uydu üzerinden alınan gerçek zamanlı veriler belirli aralıklarla merkeze aktarır. Bu veriler sayesinde aracın konumu, hızı ve yaptığı km belli olur. Araçlar eş zamanlı olarak takip edilebilme özelliğine sahiptir. Böylece sürücü ihlalleri ve hatalarını kolayca tespit edilir, yolcu şikâyetlerini büyük oranda azalır.Araç takip sistemi ile;

Araçlar haritalar üzerinde izlenebilinir.Araç sahipleri veya işletme sahipleri, kullanıcı adı ve şifreleri ile internet ulaşımı olan her yerden araçlarını takip edebilir.Güzergahtan sapan araçlar tespit edilir.

İki durak arası gidilmesi gereken süre belirlenir sürücünün hız tespiti yapılabilinir.Araca mesaj gönderebilir.Akaryakıt ayarlaması yapılabilinir.

Zaman ve hız sınırlaması uyarlanabilinir.Acil durumlarda, cihaza komut verildiğinde ( kaza, arıza, yangın, ambulans, terör eylemi ve asayiş olaylarını) merkeze aktarır ve zamanında önlem alınması sağlar.Araç ve sürücü verimliliğinin analiz eder.Önceki günlere ait araç hareketleri izlenebilir.

“Zetgrup iş ortakları ile takipteyiz.”

http://zetgrup.com/wp-content/uploads/2016/05/araç-takip-log-600x600.png
0 362 437 75 55

BU ÜRÜNDE İNDİRİM FIRSATI !