Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ryd52ycjiwge/public_html/zetgrup.com/wp-content/plugins/unyson/framework/extensions/backup/includes/lib/srdb.class.php on line 854
Madeni Yağlar – ZETGRUP
Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Atakum / Samsun zetgrup55@gmail.com
0532 541 14 12

Yüksek performans, Üstün Güç, Etkin Koruma

Speedol madeni yağ ve gresleri, dünyanın önde gelen katık firmaları ve OEM makine üreticileri ile yapılan ortak çalışmalar neticesinde OEM onaylarına sahiptir.

Kocaeli Gebze'de 4500 m2 si kapalı, 14.000 m2 toplam alan üzerinde kurulu Koçak Petrol Madeni Yağ ve Gres Harmanlama Dolum Tesisinde OHSAS 18001, ISO 9001, ISO 14001 standartlarına uygun olarak üretim yapılmakta, otomotiv ve endüstriyel alanlarda 250 den fazla ürün ve 600 üzerinde ambalaj çeşitliliği ile ülke ekonomisine değer katmaktadır.

Tesisimizin SEÇ Politikası, Tesis’in faaliyetlerinden çıkan atıkların ve harcanan kaynakların minumuma indirilmesi, bu faaliyetlerde sürekli gelişme gösterilmesi, çalışma ortamlarının iyileştirilmesi, Çevre ve İSİG (İşçi Sağlığı İş Güvenliği) ile ilgili tüm yasa ve yönetmeliklere kesinlikle uyulması esasına dayanmaktadır;
Tesisin SEÇ etkilerini, içinde yaşanılan çevreye, çalışanlara ve topluma olabilecek tüm zararları azaltmak için yönetmek ve kontrol etmek.
SEÇ Yönetim Sisteminde belirtilen hususları karşılayan bütün ilgili kanunlara, yönetmeliklere, çevre ve İSİG politikalarına ve SEÇ politikalarına uymak.
SEÇ Performansının sürekli iyileştirilmesi için, yıllık SEÇ amaç ve hedeflerini ortaya koymak ve gözden geçirmek.
Çalışanlar ve komşu tesisler arasında SEÇ konularında iletişim kurmak, gerektiğinde destek olmak.
Müteahhit ve tedarikçileri değerlendirirken onların SEÇ yaklaşımlarını dikkate almak.
Doğal kaynak kullanımını azaltmak, kirlenmeyi önlemek ve verimli enerji kullanımı için ortaya konan çalışmaları ve girişimleri desteklemek.
Tesis bünyesinde, bütün SEÇ konularında eğitim, bilinç ve sorumluluğu arttırmak. Çalışma ortamının iyileştirilmesini sağlamaktır.

Karadeniz Bölge Bayimiz olan Zetgrup Limited Şirketi ile kaliteli ürünlerimizi daha çok müşteri ile buluşturma hedefindeyiz.

Ürün Kataloğu İçin Tıklayınız.

http://zetgrup.com/wp-content/uploads/2017/07/photo-500x500.jpg

Madeni Yağ Talep ve Bilgi Formu