Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Atakum / Samsun zetgrup55@gmail.com
0532 541 14 12

PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

Zetgrup otomasyon sistemleri olarak işyerinizdeki personellerin takibini yapmanızda yardımcı oluyoruz. Parmak izi okuma, yüz tanıma, kart okuyuculu sistemler olmak üzere PTS sistemlerini sizlere sunuyoruz.

Firmalarda çalışan personellerin mesai başlangıç ve bitiş zamanlarının kontrol edilerek firma prensiplerine uygun hareket edilip çalışan personellerin maaşını hesaplamaya yaran Personel takip sistemleri, son zamanlarda işletmeler için olmazsa olmazların arasına girmiştir.

Personel takip sistemi, PTS olarak da anılmaktadır.
Personelin işletmeye giriş çıkış yaptığı uygun bir noktaya monte edilen Kartlı personel takip, Parmak izi personel takip sistemi yahut Yüz tanıma personel takip sistemine tüm personeller tanıtılır. Sistem sayesinde personellerinizin giriş çıkış saatleri, geç kalma ve erken çıkma takibini, fazla mesai başlangıç zamanları ve oranları, senelik izinler, avans ve kesintiler, personel maaşı gibi veriler girildikten sonra sistem kullanıma hazır hale gelir.

Personel takip sisteminden kişi, departman ve tüm personel bazında iki tarih aralığı raporlama yapabilir. Otomatik e-posta gönderme özelliği sayesinde belirlediğiniz raporlar programı kullanmanıza gerek kalmadan hazırlanarak belirlediğiniz zamanlarda tarafınıza otomatik olarak e-posta atar.

http://zetgrup.com/wp-content/uploads/2016/05/personel2-1-500x500.jpg

ÖRNEK GÖRÜNTÜLER

http://zetgrup.com/wp-content/uploads/2016/05/personel1-500x400.jpg
0 362 437 75 55

BU ÜRÜNDE İNDİRİM FIRSATI !