Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Atakum / Samsun zetgrup55@gmail.com
0532 541 14 12

YANGIN ALARM SİSTEMLERİ

Sistem detektörler sayesinden yangını algılayarak alarm verme, kontrol ve haberleşme fonksiyonlarını içerecek şekilde projelendirilir.

Gerek yasal zorunluluk gerekse maddi ve manevi kayıpların önüne geçilmesi için elektronik güvenlik sistemlerinde özel bir yeri vardır.

Yangın algılama ve alarm sisteminiz için ZETGRUP güvenlik otomasyon sistemlerine başvurduğunuzda sizin için en uygun sistemi uygulayabilmek için keşif çalışması yapıyoruz.

Yönetmelikler, standartlar ve özel gereksinimleriniz için ev, ofis, tesisiniz ve işletmeniz analiz edilerek kapsamlı bir çalışma yürütülür.

Uygulamak istediğiniz yangın güvenliği tedbirleri görüşülür ve yangın algılama ve alarm sisteminin binanızdaki CCTV, acil anons ve seslendirme, geçiş kontrol ve bina otomasyonu ve asansör sistemleri ile entegrasyon gerekliliği ve bunun düzeyi belirlenir.

Yangın alarm senaryoları tartışılarak can ve mal emniyeti ile yasal gereksinimler açısından bir çelişki olup olmadığı araştırılır ve varsa bu çelişkileri giderecek çözümler bulunur.
Çözümde karar kılındığında, uygulama projeleri hazırlanır, montaj ve programlama tamamlanarak güvenlik ve sistem işletme personeliniz eğitilir ve sistem teslim edilir.

Sistemleriniz işletmeye alındıktan sonra da bakım ve servis gereksinimleriniz için teknik servis ekiplerimiz her zaman hazırdır.

Ayrıca, akaryakıt tank sistemlerinin kurulumu, pompa ve akaryakıt otomasyon sistemleri ile birlikte yangın önlemlerini de şirketimiz tarafından projelendirilip kurulumu yapılmaktadır.”

0 362 437 75 55

BU ÜRÜNDE İNDİRİM FIRSATI !