Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Atakum / Samsun zetgrup55@gmail.com
0532 541 14 12

YAKA KAMERA SİSTEMLERİ

Zabıta, Özel Güvenlik Görevlisi, Polis Tüm güvenlik ve asayiş kuvvetlerine pratik veya profesyonel yaka kameraları, zetgrup güvenlik sistemlerinde mevcuttur.

Görüntü ve ses kalitesi bakımından sınıfının en iyi ürünlerine sahip şirketimiz, yaka kameraları sistemleri ile güvenlik güçlerinin veya özel güvenlik elemanlarının olaylara müdahalesini, karşı taraftan gelen müdahaleleri, olay anında isteğe bağlı kayıt olanağı ile tam bir kişisel güvenlik ve toplumsal şeffaflık sağlar.

Ani ve toplumsal müdahale durumlarını gece veya gündüz farkı olmadan ve yüksek çözünürlükte video olarak kaydedebilir, düşük ışık koşulları ile Polis ve Güvenlik gerçek zamanlı video yakalar. Yaka Kamerası kolay ve güvenli bir kilitleme klipsi ile yelek veya üniformaya takılabilir. Aynı zamanda uzaktan kumanda ve ek montaj seçenekleri gibi çeşitli aksesuarlar içeren kullanışlı ve korumalı kılıfı vardır.

Hafif ve taşınabilir olması, 170 derece ultra geniş açılı 1080p HD çekim, 4x dijital zoom, kızılötesi gece görüş ve kablosuz uzaktan kumanda fonksiyonları olması artı özelliklerindendir.

Ayrıca, Veri şifreleme ve kimlik tanıma veri güvenliğini sağlamak için, dış etmenlere karşı dayanıklı, kolay kullanımı ile avantajlı hale getirilmiştir.

0 362 437 75 55

BU ÜRÜNDE İNDİRİM FIRSATI !