Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Atakum / Samsun info@zetgrup.com
0 362 437 75 55 || 0 542 430 75 55

İŞ KOÇUM NEDİR?

İş Koçum'u kısaca açıklayacak olursak, dijital platformda firmaların ve kurumların daha üst sıralarda ve kaliteli işler ile ön planda olmasını sağlar.

Bazı firmalar kendi sektörleri arasından sıyrılıp üst sıralarda yer almak ister. bazıları ise marka değerinin kaliteli tanıtım ve reklam hizmetleri ile sabit kılınmasını ister. Sonuç olarak tüm işletmeler çağın olmazsa olmazı olan dijital pazarda yer almak ister.

İşte tam da bu noktada işkoçun'uz size yardımcı olur. Profesyonel iş ortaklıkları ve çalışanları ile birlikte sizin kurumsal kimliğinize uygun planlama yaparız. Sizinle birlikte bütçe/fayda ekseninde yıllık olarak dijital pazar hedeflerinizi belirler ve bir an evvel çalışmaya başlarız.

Dünya'nın en büyük arama motoru olan google iş ortaklarımızdan olup, dijital platformaki yerinizin tespiti ve raporlanmasın da yardımcı olacaktır.

Sosyal Medya Yönetimi ile daha kurumsal ve kaliteli paylaşımlarla binler hatta on binlere sizi ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz.

Dijital Medya enstrumanlarından profesyonel video ve fotoğraf çekimlerimiz ile kalitenize artı 1 Puan daha ekleyeceğiz. Harika kurgulanmış ve video montaj tekniği ile yaşadığınız kentte farkındalık oluşturacaksınız.

Dijital medya alanında işletmeniz ile alakalı belirli periyotlarda haberiniz yayınlanarak daha fazla kitleye farklı mecralardan ulaşacaksınız.

Kısacası; iş koçunuz size değer katacaktır.

http://zetgrup.com/wp-content/uploads/2016/11/işko-e1477989547422-400x300.jpg