Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Atakum / Samsun info@zetgrup.com
0 362 437 75 55 || 0 542 430 75 55

http://zetgrup.com/wp-content/uploads/2015/10/ana-iç-sayfa-küçülk-1920x1080.png
Premium Dijital Medya Nedir?
Premium Dijital medya hizmeti; işletmenin marka değerini ön plana çıkarmak isteyen veya markasının prestij değerini daha fazla artırmak uygulanan profesyonel hizmetlerdir. Profesyonel ekip ve iş ortaklarımız ile birlikte dijital medya dünyasında kaliteli markalara en kaliteli hizmet verilmesi amaçlanmıştır.
Hangi Hizmetler Verilir?
İş Akış Planlama, Marka Patent Yönetimi, Prestij ve Modelleme Artırımı, Grafik, Logo ve Matbaa Materyalleri Tasarımı, HTML ve WordPress Web Tasarım, Fotoğraf ve Video Çekimi, Havadan (Drone) Çekim, Efektif Video Tanıtım, Server Hizmetleri, 365 Gün Teknik ve Stratejik Danışmanlık Hizmeti

PLANLAMA

Sizlerin hangi stratejiler sonucunda hangi hedeflere ulaşacağınızı belirliyoruz. Bu hedeflere ulaşmamızı sağlayacak kitleyi belirledikten sonra size uygun medya organizasyonunu ve reklamların yayınlanacağı mecraları belirliyoruz. Reklamlar belirlenirken belirlediğiniz fiyat ile maksimum faydaya eriştirmeye çalışıyoruz.

Sosyal ağlarda etkin halde yer almanızı, iş ortaklarımızla birlikte bütüncül bir sonuç elde ediyoruz. Sosyal ağ yönetiminin akılcı ve yerinde hamleler ile geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz. Profesyonel tasarımlar paylaşarak marka değerinize değer katıyoruz.

TASARIM HİZMETLERİ

Günümüzde İşletmenizin görünen yüzü olan web sitelerini, zamanın en son şartlarına göre dizayn ediyoruz. Uzman yazılım ve grafikler eşliğinde istediğiniz tasarımları hizmetinize sunuyoruz.

Afiş, Billboard, El Broşürü, Logo Tasarımı gibi aklınıza gelebilecek tüm görsel tasarımlarınızı etkili ve hedef kitlenizi cezbeder sunumlarla birlikte tasarlıyoruz. Modern Çizgiler ve özgün tasarımlarla Grafik Tasarımlarınızı yapıyoruz.

Web Site çözümlerimiz size modern ve dinamik bir hale getiriyor ve arama motorlarında en üst sıralamaları zorlayan yazılım ara yüzleri ile sizi zirveye taşıyoruz.

Efektif Video Tanıtım

Video tanıtım hizmetlerimiz ile markanıza yakışır akıcı ve akıllıca video tasarımlar yapıyoruz. Sizlere görsel anlamda kalite ve prestijinizi artırıyoruz.

DİĞER HİZMETLER

Artık daha da büyüme zamanı diyorsanız, Kurumsal kimliğinizi yeniden yapılandırıyor ve marka değerinize değer katmayı vaat ediyoruz. İş planlamalarınızı yeni kurumsal kimlik çerçevesinde revizyon ederek maksimum fayda sağlıyoruz.

Entegrasyon önemli, tüm ajans faaliyetlerimizi sizinle birlikte yapıyoruz. Bunun sonucunda daha verimli akılcı ve nokta atışı hizmetleri birlikte hayata geçiriyoruz.