Yeni Mahalle İsmet İnönü Bulvarı Atakum / Samsun info@zetgrup.com
0 362 437 75 55 || 0 542 430 75 55

PLANLAMA
Medya
Reklam
Sosyal Medya

TASARIM
Web Tasarım
Logo Tasarım
Grafik Tasarım
3D Modelleme
Katalog Tasarım
Reklam Materyalleri Tasarımı

DİĞER HİZMETLER

Marka Danışmanlığı/Kurumsal Kimlik
İş Akışı Planlama
Matbaa Hizmeti
Danışmanlık

http://zetgrup.com/wp-content/uploads/2015/10/Social-Media-Marketing-1-800x800.png

PLANLAMA

Sizlerin hangi stratejiler sonucunda hangi hedeflere ulaşacağınızı belirliyoruz. Bu hedeflere ulaşmamızı sağlayacak kitleyi belirledikten sonra size uygun medya organizasyonunu ve reklamların yayınlanacağı mecraları belirliyoruz. Reklamlar belirlenirken belirlediğiniz fiyat ile maksimum faydaya eriştirmeye çalışıyoruz.

Sosyal ağlarda etkin halde yer almanızı, iş ortaklarımızla birlikte bütüncül bir sonuç elde ediyoruz. Sosyal ağ yönetiminin akılcı ve yerinde hamleler ile geniş kitlelere ulaşmasını sağlıyoruz

TASARIM HİZMETLERİ

Günümüzde İşletmenizin görünen yüzü olan web sitelerini, zamanın en son şartlarına göre dizayn ediyoruz. Uzman yazılım ve grafikler eşliğinde istediğiniz tasarımları hizmetinize sunuyoruz.

Afiş, Billboard, El Broşürü, Logo Tasarımı gibi aklınıza gelebilecek tüm görsel tasarımlarınızı etkili ve hedef kitlenizi cezbeder sunumlarla birlikte tasarlıyoruz. Modern Çizgiler ve özgün tasarımlarla Grafik Tasarımlarınızı biz yapalım diyoruz.

DİĞER HİZMETLER

Artık daha da büyüme zamanı diyorsanız, Kurumsal kimliğinizi yeniden yapılandırıyor ve marka değerinize değer katmayı vaat ediyoruz. İş planlamalarınızı yeni kurumsal kimlik çerçevesinde revizyon ederek maksimum fayda sağlıyoruz.

Entegrasyon önemli, tüm ajans faaliyetlerimizi sizinle birlikte yapıyoruz. Bunun sonucunda daha verimli akılcı ve nokta atışı hizmetleri birlikte hayata geçiriyoruz.